virus

ODSTRÁNENIE HROZIEB

Pocit bezpečia a plynulého fungovania sú pre používanie tvojho zariadenia nesmierne dôležité. Ak ťa sužujú problémy s vírusmi, pomalosťou alebo inými chybami v operačnom systéme, nezúfaj! Naša skúsená technická služba ti prináša účinné a spoľahlivé riešenia pre bezstarostné používanie tvojho zariadenia.

S viac než dostatočnou expertízou vieme identifikovať a úspešne odstrániť všetky typy vírusov a škodlivého softvéru, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť a súkromie tvojich dát. Po dôkladnom vyčistení zariadenia sa postaráme o obnovu operačného systému, aby si sa mohol/a znova pohybovať v digitálnom svete s istotou a bez obáv.

Všetky tvoje dáta budú pečlivo zálohované, aby si ich nestratil/a v dôsledku odstránenia vírusov či obnovy systému. Naša rýchla a profesionálna služba sa sústredí na to, aby sa tvoje zariadenie vrátilo do najlepšej formy a aby si opäť mohol/a využívať všetky jeho možnosti.

Nechaj nás postarať sa o bezproblémový chod tvojho zariadenia a zbav sa starostí o vírusy a problémy s operačným systémom. Kontaktuj nás ešte dnes a dohodni si termín pre profesionálne odstránenie vírusov a obnovu operačných systémov. Tvoje bezpečie a plynulý chod zariadenia sú pre nás na prvom mieste!

Cenník

Odstránenie vírusov, spyware a malware

# Služba Cena Popis
1 Odvírenie počítača 10€/hod V rámci tejto služby počítač zdiagnostikujeme, identifikujeme škodlivý software a zabezpečíme jeho odstránenie alebo navrhneme iný postup riešenia konkrétnej situácie.

Nemôžete pracovať? Vaše PC je zavírené?

Sme pripravená pomôcť vám dostať sa späť k vašej práci.

Rýchlo a efektívne.