7614845826_7bb1be2372_b[1]

EFEKTÍVNY SERVIS

Nevyčerpateľná energia a kreativita, ktorú Macbook prináša do tvojho života, nám je dobre známa. Preto sa postaráme, aby sa tvoj Macbook vrátil do svojej najlepšej formy a ty si mohol/a opäť neobmedzene vytvárať, pracovať a zábaviť sa.

Od drobných problémov po závažnejšie poruchy, sme pripravení čeliť výzvam a nájsť najlepšie riešenie pre tvoj Macbook. Naše skúsenosti a znalosti nám umožňujú opravovať aj tie najnovšie modely, takže nezáleží na tom, aký ročník vlastníš.

Dôkladne sa staráme o každý krok v procese opravy. Bezpečne zálohujeme tvoje dáta, aby si ich po oprave mal/a opäť pri sebe. Naša rýchla a profesionálna služba zabezpečí, že tvoj Macbook bude čoskoro fungovať tak, ako nový.

Či už máš problémy s displejom, klávesnicou, batériou, alebo akoukoľvek inou súčasťou, neváhaj nás kontaktovať ešte dnes. Tvoj Macbook je u nás v bezpečných rukách a my urobíme všetko, čo je potrebné, aby si sa s ním mohol/a znova tešiť na nekonečné možnosti, ktoré ti ponúka. Oprava Macbooku, na ktorú sa môžeš spoľahnúť!

Cenník

Apple servis

# Služba Cena Popis
1 Inštalácia operačného systému 65€ Inštalácia OS po výmene hdd/ssd
2 Reinštalácia operačného systému 65€ Inštalácia OS na pôvodnom HDD/SSD
3 Reinštalácia operačného systému vrátane zálohy dát 140€ Inštalácia OS po výmene hdd/ssd vrátane zálohy dát z pôvodného disku.

Nemôžete pracovať? Váš MAC nefunguje správne?

Sme pripravení pomôcť vám dostať sa späť k vašej práci.

Rýchlo a efektívne.