ODBORNE A S PREHĽADOM

Vírusy, poškodený hardvér, pomalé spracovanie – chápeme, že tieto problémy môžu ovplyvniť tvoju produktivitu a zážitok pri používaní notebooku. Preto sa postaráme, aby sa tvoj notebook vrátil do svojej najlepšej formy a ty si mohol/a opäť s dôverou pracovať, študovať alebo sa zabávať.

Od drobných opráv po komplexné diagnostiky, sme pripravení čeliť všetkým výzvam, ktoré tvoj notebook pred nás postaví. Naše skúsenosti a know-how nám umožňujú rýchlo identifikovať problémy a nájsť najlepšie riešenia pre tvoj konkrétny model.

Dôkladne sa staráme o každý krok v procese opravy. Bezpečne zálohujeme tvoje dáta, aby si ich po oprave mal/a opäť pri sebe. Naša rýchla a profesionálna služba zabezpečí, že tvoj notebook bude čoskoro fungovať tak, ako nový.

Či už máš problémy s obrazovkou, klávesnicou, nabíjaním, alebo akoukoľvek inou súčasťou, neváhaj nás kontaktovať ešte dnes. Tvoj notebook je u nás v bezpečných rukách a my urobíme všetko, čo je potrebné, aby si sa s ním mohol/a znova tešiť na bezproblémové používanie. Oprava notebooku, na ktorú sa môžeš spoľahnúť!

Cenník

Opravy notebookov

# Servis Cena
1 Odstránenie prachu, vonkajšie a

vnútorné čistenie, výmena teplovodivej pasty.

35€
2 Štandardná diagnostika 12€
3 Oprava základnej dosky cena na základe diagnostiky
4 Oprava grafickej karty cena na základe diagnostiky
5 Oprava napájacieho konektora na doske cena na základe diagnostiky

Nemôžete pracovať? Váš notebook nefunguje správne?

Sme pripravení pomôcť vám dostať sa späť k vašej práci.

Rýchlo a efektívne.